Priemyselná výroba
Peter Radič
Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- Obec
- Muráň
- Od roku
- 2015
- IČO
- 48 318 523
Peter Radič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 049 01 Muráň
- Na trhu od
- 20. septembra 2015
- IČO
- 48 318 523
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 24.10)
- Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Podnikanie v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Radič
Peter Radič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Muráň. Podniká od 20. septembra 2015.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba surového železa, ocele a ferozliatin“ (24.10). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výrobu a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Radič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 48 318 523
- Dátum vzniku
- 20. septembra 2015
- Miesto podnikania
- 049 01 Muráň
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rimavská Sobota, vložka č. 650-17869
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 24.10)
- Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 15. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Radič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výrobu a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Radič?
Miesto podnikania je v obci 049 01 Muráň.
Čím sa Peter Radič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba surového železa, ocele a ferozliatin“ (24.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výrobu a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Aké je IČO – Peter Radič?
IČO je 48 318 523.
Odkedy podniká Peter Radič?
Podnikanie začalo 20. septembra 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.